kasko
kaskokasko sigortasıkasko sigortası
kasko kasko kasko

Opel Kasko Sigortasi, Opel Kasko Fiyatlari

Ergo Sigorta, Isviçre sigorta gibi adini sik sik duydugunuz sigorta sirketleri çesitli sigortalarin yaninda araç sigortalari, araç kaskolari da yapmaktadir. Her aracin kaskoya ihtiyaci bulunmaktadir. Bu sigorta sirketleri çorsa kasko, opel kasko, Toyota kaski gibi birçok markanin kasko ihtiyacini karsilamaktadir. Fiyat avantajlari farkliliklar göstermektedir. Opel kasko sigorta yapilacak araç için yetkili opel servisi her türlü kolayligi ve yardimi göstermektedir. Toyota kasko yapilacak araç için de toyoto servisi müsterisini mutlaka memnun edecek bir karari verecektir. Opel kasko fiyatlari Isviçre sigorta veya ergo sigortadan bir e-mail veya telefonla ögrenilebilmektedir. Peki kasko nedir derseniz; her marka aracii kaza, yanma, çalinmaya tesebbüs edilme, çalinma gibi olusacak durumlarda dogacak zararlari güvence altina alan bir sigorta türüdür. Istege bagli bir kaskodur. Araci kasko yaptirdiginiz takdirde araçta olusabilecek hasarlarin maliyetini kasko yaptiran ergo sigorta gibi Isviçre sigorta gibi sirketlere devretmis olunur. Istenirse kasko kapsami genisletilebilmektedir. Araç cd çalari gibi araç özel esyalari da sigortalanabilmektedir.


Kasko bedelini Türkiye sigorta ve reasürans sirketler birligi tarafindan aracin marka, model ve üretim yilina göre hazirlanan araç kasko listesine göre belirlenmektedir.


Opel servisleri, opel araçlara özel kasko yapmaktadir. Teminat limitleri ve esnek kapsam gibi müsteri memnuniyeti saglayan kolayliklari bulunmaktadir. Ayrica orijinal parça güvencesi de vermektedir. Yeni gelisen bu sigorta anlayisi Toyota kasko yapan sigorta sirketleri tarafindan da uygulanmaktadir.

anasayfa biz kimiz gizlilik iletisim